DAGirl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rob:`Pribojavam se novih uloga`!

Go down 
AuthorMessage
Emma Cullen
Member
Member
Emma Cullen


Broj poruka : 267
Datum upisa : 2009-08-28
Godina : 34
Lokacija : U glupom Kragujevcu... :-(

Rob:`Pribojavam se novih uloga`! Empty
PostSubject: Rob:`Pribojavam se novih uloga`!   Rob:`Pribojavam se novih uloga`! EmptyWed Dec 16, 2009 2:29 am

Roberta Pattinsona uloga u sagi 'Sumrak' pretvorila je preko noći u jednog od najtraženijih i najzanimljivijih glumaca. Kako je i sam rekao u nedavnom intervjuu, u zadnjih godinu dana imao je samo tri slobodna dana, a ostalo vrijeme proveo je na snimanjima, po raznim emisijima ili dajući intervjue. U najnovijem razgovoru za MTV osvrnuo se na svoje nove projekte i očekivanja medija i publike
'Dosad sam snimio samo jedan film nakon izlaska 'Sumraka', a i taj film je radio isti studio, tako da još uvijek ne znam svoju pravu ekonomsku vrijednost', izjavio je Rob.

Od ostalih projekata, Robert će snimiti film 'Bel Ami', adaptaciju novele Guya de Maupassanta, te će raditi s Hughom Jackmanom i Rachel Weisz na filmu 'Unbound Captives'. Drugom projektu se naročito veseli: 'To je nešto novo za mene. Glumim mladića kojeg su Komanči oteli kao malog dječaka te ga odgojili svojim načinom života. Majka se daje u potragu, ali ga pronađe kada je on već odrastao i ne sjeća se prijašnjeg života. Stvarno se veselim snimanju i radu s Rachel i Hughom.'

Iako je već poprilično zauzet u sljedećoj godini, Robert i dalje čita nove scenarije i proučava nove ponude. Osvrnuo se i na teret slave: 'Naravno da ima razlike u ulogama i očekivanjima. Nude mi poslove o kojima sam prije samo sanjao, nema više audicija i to je super, ali u neku ruku to me i straši. Prije sam snimao sve što bi mi ponudili i trudio sam se dati sve od sebe. To bi uglavnom bilo dovoljno. Ali sad od mene očekuju da filmu osiguram financijsku zaradu i da odglumim vrhunski. Nema više opuštanja, jer ipak su me ljudi platili i očekuju vrhunsku izvedbu od mene`,rekao je Rob.

Preuzeto sa: http://twilight-saga-fans.forumotion.com/forum.htm
Back to top Go down
 
Rob:`Pribojavam se novih uloga`!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 'Nova uloga? -- Robert Pattinson kao princ Harry?'

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DAGirl :: RobSten Balkan :: Novosti-
Jump to: